Müzik grupları · Sankt-Peterburg
Sankt-Peterburgsanatçının şehri
2 videogösteriler
7 fotoğrafgaleride
- Sanatçı
- Jazz Friends cover grubu
- Tür
- Musical Ensembles
- Şehir
- Sankt-Peterburg
Sanatçı hakkında
Her kurumsal etkinlikte dans pisti gerekmez. Bazen konuşabileceğiniz bir akşam gerekir — işte o zaman Jazz Friends çağrılır.
Kadro formata göre değişir: iş resepsiyonu için samimi caz kombosundan iki vokalistli dans şovu kadrosuna kadar. Sahnede saksafon, trompet, trombon, kontrbas, klavye ve bateri. Yüzden fazla parça: caz standartları, caz düzenlemeleriyle popüler şarkılar ve seksenler-doksanların hitleri. 2018'den beri çalışıyorlar; müşterileri arasında VTB, «Alfa-Strahovanie» ve «Severstal» var.
Formatlar: iş akşamı, kurumsal etkinlik, şirket yıl dönümü, Sankt Petersburg'da resepsiyon.
Telefon numaranızı bırakın — tarihi kontrol edip ücreti bildirelim.
Sanatçı seçkileri
15 sanatçıSeçkiMoskova'da sunucularSeçkiyi görüntüle
10 sanatçıSeçkiMoskova'da şov baleleriSeçkiyi görüntüle
9 sanatçıSeçkiMoskova'da şov programlarıSeçkiyi görüntüle
37 sanatçıSeçkiMoskova'da cover gruplarıSeçkiyi görüntüle
63 sanatçıSeçkiMoskova'da kurumsal etkinlik için sahne yıldızlarıSeçkiyi görüntüle
12 sanatçıSeçkiSankt-Peterburg'da sunucularSeçkiyi görüntüle
15 sanatçıSeçkiSankt-Peterburg'da şov baleleriSeçkiyi görüntüle
19 sanatçıSeçkiSankt-Peterburg'da şov programlarıSeçkiyi görüntüle
63 sanatçıSeçkiSt. Petersburg'da kurumsal etkinlik için pop yıldızlarıSeçkiyi görüntüle
5 sanatçıSeçkiOmsk'taki sunucularSeçkiyi görüntüle
6 sanatçıSeçkiOmsk'taki şov baleleriSeçkiyi görüntüle
29 sanatçıSeçkiOmsk'taki şov programlarıSeçkiyi görüntüle
28 sanatçıSeçkiOmsk'taki cover gruplarıSeçkiyi görüntüle
63 sanatçıSeçkiOmsk'ta kurumsal etkinlik için pop yıldızlarıSeçkiyi görüntüle
8 sanatçıSeçkiTümen'deki sunucularSeçkiyi görüntüle
4 sanatçıSeçkiTümen'deki şov baleleriSeçkiyi görüntüle
4 sanatçıSeçkiTümen'deki şov programlarıSeçkiyi görüntüle
9 sanatçıSeçkiTümen'deki cover gruplarıSeçkiyi görüntüle
63 sanatçıSeçkiTümen'de kurumsal etkinlik için pop yıldızlarıSeçkiyi görüntüle